2021.05.19 - Oferta pracy

    ZATRUDNIMY PRACOWNIKA  na stanowiska :
 I Dozorca ( Stróż nocny)
Miejsce pracy : Zakład Rolny Chodeczek
  1. Warunki zatrudnienia :
  • Wymiar czasu pracy : ½ etatu lub pełen etat
  • Umowa o pracę
  • Stawka do uzgodnienia
  • Mile widziane osoby posiadające stopień niepełnosprawności
  1. Podstawowe obowiązki :
  • Dozór mienia
  • Dbałość o porządek
  • Inne prace zlecone przez przełożonego
II  Traktorzysta – obsługa maszyn rolniczych
  1. Warunki Zatrudnienia :
  • Wymiar Czasu pracy : Pełen etat
  • obsługa maszyn rolniczych zgodnie z posiadanymi uprawnieniami
  • inne czynności wykonywane w gospodarstwie i  przy obsłudze zwierząt
  1. Wymagania :
  • Prawo jazdy kat T
III Pracownik przy obsłudze zwierząt ( jałówki)
Miejsce Pracy : Jarantowice gmina Choceń
    1.Warunki Zatrudnienia :
  •  inne czynności wykonywane w gospodarstwie i  przy obsłudze zwierząt zlecone przez przełożonego.
  • Prawo jazdy kat T ( obsługa ciągnika z turem)
  • Doświadczenie do pracy przy zwierzętach

CV wraz z oświadczeniem o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych przesłać

na adres email: biuro@ohzz.chodeczek.pl

lub na adres pocztowy: Ośrodek Hodowli Zwierząt Zarodowych Sp. z o.o.

Chodeczek , 87-860 Chodecz

Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu : 609-781-151

Ośrodek Hodowli Zwierząt Zarodowych Spółka z o.o. w CHODECZKU

Chodeczek, 87-860 Chodecz

tel. +48 54 28 49 110
fax +48 54 28 48 146

E-mail : biuro@ohzz.chodeczek.pl